To je hrôza! Nad najšialenejšími nechtami roku 2018 zostáva stáť rozum! Čo na ne hovoríte vy?

Celý rok vás zásobujem galériami krásnych nechtov, podareným nail artom, recenziami aj návodmi a veľmi ma to baví! Ale úprimne? Tiež sa vždy po roku nemôžem dočkať tejto jedinečnej špeciálnej silvestrovskej „inšpirácie“. A tu je! KONEČNE. Slečny, dámy i páni, užite si tie najšialenejšie nechty roku 2018 a skvele sa bavte!

Čo tu dnes všetko máme?

Profesionálne práce i nešťastné omyly, tým je naplnený dnešný Silvestrovský špeciál. Zaujíma vás, ako sa môže práca zručnej manikérky zmeniť na šialený výtvor vhodný ledva do múzea kuriozít? A ako také dielo vyzerá? Pokračujte v čítaní a vyvaľujte oči!

Začneme zľahka

Občas je šialenosť a istá miera nevkusu zámerná, občas sa nechty jednoducho nepodaria. Takýmito prípadmi som sa hojne zaoberala už v minulých dieloch Najšialenejších nechtov sveta, takže tentoraz tu preto máte iba ochutnávku. A po nej pokračujeme rovno na hlavný chod!

Nehoda? Kdeže, zámer!

Vidíte to čo ja? Úlet. A teraz si zoberte, že takéto nechty nie sú ako tie predchádzajúce len absenciou praxe a vedomostí manikérky, ale úplne vážne (teda, vo väčšine prípadov) braná manikúra. Chceli by ste snáď vy niečo podobné na svojich nechtoch?

A tieto ste videli? 

8

Silvestrovský špeciál plný šialených nechtových kreácií u nás už nie je žiadnou novinkou. Tomuto dielu totiž predchádzali ďalšie tri články! A neboli o nič menej šialené alebo zábavné. Vrhnite sa na ne:Nail 
Sunny – genialita alebo šialenstvo?


11

V hlavnom meste Ruska, Moskve, nájdete niekoľko beauty salónov nesúcich názov Nail Sunny. Reťazec salónov, ktorý založili isté sestry Movsisyanové, sa dostal do celosvetového povedomia, avšak nie vždy v jednoznačne pozitívnom svetle. Ako je to možné?

Na internete sa salón zviditeľnil nielen krásnymi a precíznymi manikúrami a neuveriteľnými premenami (z naozaj nesmierne zanedbaných a zničených nechtov ako lusknutím prsta na nádherné salónové pazúriky), ale predovšetkým šialenými kreáciami, ktoré dnes v galérii môžete … obdivovať?

Medzi ich výtvory, nad ktorými naozaj zostáva rozum stáť, patria napríklad nechtové vemená, z ktorých po stlačení strieka mlieko, mäkké 3D zadočky, ktoré po stlačení kadia, pohyblivé žmurkajúce oči, 3D smrkajúce nosy, vlasaté nechty, trojrozmerná hanbatá manikúra kyprých tvarov, no skrátka sa zdá, že na nechtoch dokážu vytvoriť snáď čokoľvek.

Sestry Movsisyanové si rozhodne vzali za svoje, že v nail arte sa fantázii medze nekladú. V mnohých prípadoch je to už ale naozaj moc! Čo na to hovoríte vy? Pozrite do galérií.

A to je pre tento rok všetko! Je načase pustiť sa do novoročných osláv.

Za celý tím NaniNails vám všetkým želám úspešný vstup do Nového roka a na nechtoch vždy len tú najkrajšiu manikúru!

Majte sa krásne!

Zdroje:

https://www.instagram.com/nail_sunny/

https://www.instagram.com/deadlynails/

https://www.instagram.com/nail_sunny/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/natashaleeblogger/

https://www.instagram.com/perfect10customnails/

https://www.instagram.com/nailsby_evon/

https://www.instagram.com/nail_unistella/

https://www.reddit.com/r/

https://breakrulesnotnails.wordpress.com/

http://adventuresinacetone.com/

https://www.yelp.com/
https://timesofindia.indiatimes.com/

Post navigation

Napísať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.