Vylaďte Vianoce do detailu spoločne s manikúrou!

Po byte sa vám vinie vôňa vanilky, v rúre odpočíva trocha lineckého a ostáva už len nachystať vianočné ozdoby. Sviatočná nálada je tu! Poďme si spoločne prezradiť, čo je tohtoročným hitom vianočnej manikúry a nielen to! Pohodlne sa usaďte a vnímajte to čaro Vianoc. Príjemné čítanie!

Ľadové pohladenie alebo nevinná biela

Každoročným trendom Vianoc je sviatočná škála farieb. Aj tento rok je hlavnou predstaviteľkou biela, ktorá vás príjemne naladí do sviatočnej atmosféry. Prekrásne belostné a trblietavé ozdoby všade okolo. Vence, svietniky, obrusy a keď sa počasie podarí, bielu pokrývku nájdeme aj v prírode. Poletujúce vločky sú všade okolo a dopadnúť môžu aj na vaše nechty. Pokiaľ ste fanynka skôr prirodzených nechtov, ale napriek tomu sa chcete nechať inšpirovať módnymi trendmi, zažiariť môžete so samolepkou s vianočným motívom a vytvoriť tak perfektný „christmas look“. Že túžite po niečom viac extra? Hoďte na nechty ľahko mrazivý podklad vo forme bieleho gélu, pridajte pár trblietavých hviezd a parádu urobíte raz dva! Šup do galérie pre nápady!

Tip: Pletky s pletenými nechtami? Čože? Skvelý doplnok nielen k vianočnej manikúre! Nechajte svoju fantáziu obohatiť týmto jedinečným nail artom

Červená kráľovná

Nie nadarmo sa červená považuje za kráľovnú Vianoc. Veď aj jedným zo symbolov týchto sviatkov je červené jablko, ktoré si snáď každý z nás, plný očakávania, rozkrojí na Štedrý deň. Na voňajúcom stromčeku nechýbajú červené mašličky a banky, na darčekoch zakrútené stuhy a na nechtoch romanticky žiariace červené trblietky. Skvele ladia so zlatou, striebornou aj tohtoročnou favoritkou bielou. Koniec koncov červená k nechtom aj vianočným sviatkom vždycky patrila a patriť bude. Voľba je teda na vás. Bude to matná červená a k nej také obľúbené norské vzory, alebo vyskúšate niečo viac bláznivé v podobe snehuliaka a roztomilých sobov? Vyberte si napríklad niektorý z odtieňov  UV gélov Classic alebo z našej širokej ponuky gél lakov. Verím, že nešliapnete vedľa.

Zaujímavosť: Tušíte, ako sa oslavujú také francúzske Vianoce? V tejto obľúbenej destinácii sa sviatky nesú v znamení Otca Vianoc, čiže Pere Noël. Počas štedrovečernej večere „le reveillon“ si neodmysliteľne pochutnáte na množstve vína, ale tiež na ustriciach alebo pečenej šunke.
Zaujímavé sú Vianoce aj v Írsku, ktoré symbolizujú zelené dekorácie a sviečky, svietiace po celú Štedrú noc. Na stole nájdete mlieko, chlieb a s otvorenými dverami čakáte na príchod Ježiša. Pekné, že? 🙂

Šťastné a zelené!

Zelená farba nám pripomína vôňu ihličia (niekomu možno nie práve ľúbeznú vôňu horiaceho stromčeka z prskaviek), ale nakoniec je to práve zelená, ktorá dodáva to pravé kúzlo Vianoc. No čo by to bolo za Štedrý deň bez stromčeka?! Prirodzený tvar nechtov je ako stvorený na zdobenie s týmto vzorom. Pridá sa trocha trblietok symbolizujúcich svetielka, na špičku stromčeka zlatá hviezda, sem tam padajúca vločka a krásny nail art je na svete!

Vianočných farieb je naozaj veľa, cukroviniek ešte viac a kaprích kostí nepočítajúc! Čo na tom, prebytočné sviatočné kilá ako každý rok prežijete, kosti z kapra máte natrénované, ale tá manikúra! Tá bude tento rok dokonalá, dámy!

                    Veselé prežitie vianočných sviatkov vám praje mačka NANI, mňau!

Zdroje:
www.dama.cz,
www.instagram.com,
stayglam.com,
cz.pinterest.com, 
fenzyme.com
nailbook.jp,
vattire.com
styletips101.com, 
www.countryliving.com, 
www.nailsofaquarius.com, 
www.galknows.com, 
nailnnewdesign.blogspot.com, 
nailarts.ml, 
urbangyal.com, 

Post navigation

Napísať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.