Slnko, blesky a kov: 2. diel obhliadnutie za leštiacimi pigmentmi je tu!

Prosím o potlesk, je tu totiž druhá časť predstavenia tých najkrajších a najžiadanejších leštiacich pigmentov, ktoré môžete nájsť na našom e-shope. Tešiť sa môžete na romantické pigmenty Sunset Effect, elektrizujúci Electric Effect a nesmie chýbať „miláčik davu“ podmanivý Chromatic Mirror. Ktorý z nich si získa vašu priazeň? Hurá na článok!

V prvom diele Obhliadnutie za leštiacimi pigmentmi sme si povedali o pôvabe pigmentov Aurora (ešte teraz sa nad nimi rozplývam), pokochali sme sa parádnym „holo“ efektom a zakončili to jemnou bodkou v podobe perál. A dnes vás nečaká o nič menšia nádielka divokých farieb i hypnotického lesku. Ideme na vec!

Romantika pri západe slnka

Začneme pekne farebne. Pod labkami sa pohrávam s luxusným radom pigmentov, ktorý v sebe ukrýva malé tajomstvo. Ide o schopnosť meniť odtiene v závislosti od dopadu svetla. Priznám sa. Pre pigmenty z radu Sunset Effect mám už dlho slabosť. Majú jednoducho také podmanivé odtiene, že je ťažké ich nemilovať. Farby pigmentov sú inšpirované tými najzmyselnejšími odtieňmi, ktorými sa zaleje obloha, keď zapadá slnko.

Podľa farby použitého podkladu (tak ako u väčšiny ostatných pigmentov, aj tieto najlepšie fungujú na tmavom) a uhla dopadu svetla získavajú prekrásne odtiene. Modrá sa prelieva do fialovej, oranžová do zlatej a červenej … Je to jednoducho nádhera. A na nechtoch vyzerajú neopísateľne. Aby ste ich kúzlo riadne docenili, musíte ich vyskúšať na vlastnej koži.

Efekt má blízko k takzvanému „chameleónu“. Balenie je drobné, ale pigmentácia taká silná, že stačí smietka, aby pokrylo celý necht. Pokiaľ si potrpíte na krásu a kvalitu – Sunset Effect je jasná voľba.
sunset_k

Zasiahnuté bleskom

Od pokojného západu slnka sa presunieme k ohromujúcej búrke. Pigment s príznačným pomenovaním Electric Effect na nechtoch vytvára nezameniteľný odlesk pripomínajúci hýriace blesky.

Odlišuje sa nielen vzhľadom, ale aj zložením. Skladá sa z drobných, hrubších šupiniek, namiesto jemného prášku a dokonca nie je nutné ho len zalešťovať. Pomocou aplikátora jemne pritlačíte lesklé plátky na vybrané miesta a pretriete topom. Výsledný efekt si vás získa. Práve táto možnosť je okrem iného to, čo na ňom užívateľky milujú.

niebieskie_cieniowanieZrkadlo, zrkadlo, povedz, čie nechty sú najkrajšie?


Odpoveď: „Nie je nechtov na zemi krajších, než tvojich.“ je predsa jasná, veď máte na nechtoch perfektný chrómový efekt.☺

Keď na trh nechty „potiahnuté kovom“ prišli, bol to neskutočný trhák. Chrómované nechty chcela mať každá, a aj keď ubehol už nejaký čas, stále sú veľmi obľúbené.

Veď ktorá z vás by nechcela mať nechty na pohľad také odolné, že by s nimi mohla otvárať plechovky! So strachom, že sa nám nechty zlomia, bojuje každá, a aj keď samotný pigment nechty nespevní, aspoň ten pocit vďaka kovovému vzhľadu mať budete. ☺

p1020093_w640

Tip: Ak túžite po čo najčistejšom zrkadlovom efekte, vyskúšajte pigment Prismatic Mirror. Na rozdiel od pigmentu Chromatic Mirror má prirodzenejší, teplejší odtieň a na nechtoch vytvorí prekrásne celistvé zrkadlo.

Farby na scénu!

kol_1

Čo robiť, keď sa vám pozdáva lákavý chrómový efekt, ale ste nenapraviteľný farboholik? Odpoveď nájdete v pigmentoch NANI Chromatic, ktoré ponúkajú nádherné farby, luxusný zrkadlový lesk a napriek tomu nestrácajú ani štipku z dojmu, že by ste na rukách mohla mať roztavený nejaký drahý kov. Navyše tu nájdete i odvážne farby ako je modrá alebo zlatá, a to mi verte, že potom vašu manikúru len tak niekto neprehliadne.

Možností sú desiatky, výber je na vás!

A sme na konci. Určite vám odporúčam v kľude si prejsť celú kategóriu leštiacich pigmentov a ak máte chuť nejaký vyskúšať, hlavne sa toho nebojte. Aplikáciu zvládnu začiatočníčky rovnako ako pokročilé a je až neuveriteľné, koľko krásy zvládne troška zalešteného prášku. 

Dajte nám vedieť, ak ste už nejaký pigment vyskúšala, ako sa vám s ním darilo. Vaše komentáre rada uvidím na našom Facebooku. Prajem príjemný výber a bezproblémové zdobenie!

Post navigation

Napísať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.