S novým rokom prichádzajú aj nové kolekcie!

Recenzie - S novým rokom prichádzajú aj nové kolekcie!

06.01.2020

Nie, nesplietla som si množné číslo s jednotným. Za to mi je veľkou cťou vám oznámiť, že nový rok nám nadelil nie jednu, ale hneď DVE nové kolekcie gél lakov! A ja mám za úlohu vám ich predstaviť. Tak dávajte pozor, poznávacia jazda práve začína.

1
Let It Snow!

Cez Vianoce nám toho síce veľa nenasnežilo. Ale sneh nie je to jediné, čo vám môže v nasledujúcich dňoch vziať dych. Teda aspoň dovtedy, kým neuvidíte túto novú kolekciu gél lakov. Čaká v nej na vás množstvo dych vyrážajúcich zimných odtieňov. Na nechtoch tak môžete mať:

2

Uuuf, to je odtieňov, všakže? Až sa z toho hlava točí. Ja sama si nemôžem vybrať, ktorý odtieň sa mi páči viac. Asi neostane nič iné, než si ich na pazúrikoch vyskúšať pekne jeden po druhom!

A čo by to bolo za predstavenie kolekcie, keby som vám sem nepridala aj nejakú tú fotoinšpiráciu. Galéria v odtieňoch Let It Snow! už na vás čaká.

Time to Warm Up

Tematicky pomenovaná kolekcia Time to Warm Up alebo „Čas sa zahriať“ prichádza s ďalším radom gél lakov. Tie vám síce nezahrejú ruky, ale zato pohladia dušu a potešia oko. S touto kolekciou vaše nechty zažiaria všade, kam len vojdete. Aké odtiene vám prinesie?

3

A bez inšpirácie ani krok, to dá rozum! :)

Čo majú spoločné?

Ako ste si možno stihli všimnúť, obe kolekcie nám ponúkajú niečo trochu iné. Jedna je plná chladných a úžasných odtieňov. Tá druhá ponúka hrejivé farby, ktoré okamžite evokujú pocit teplej deky a horiaceho krbu.

Je však niekoľko vecí, ktoré majú spoločné. Napríklad to, že sú obe z radu gél lakov Professional. To znamená, že je s nimi modeláž nechtov veľmi jednoduchá. Ale tiež to, že vaše nechty vydržia krásne až 3 týždne. Všetky gél laky skvele kryjú už v prvej vrstve. A aby toho nebolo málo, vytvrdiť ich môžete ako v UV lampe, tak i LED lampe.

Na výrobu každého gél laku z radu Professional sme riadne dohliadali, otestovali ich a vybrali sme tie najatraktívnejšie odtiene. Do nových kolekcií sme teda nevložili len tie najlepšie gél laky, ale aj kus seba a dobre odvedenej práce.

Pochváľte sa, čo ste s novými odtieňmi „vymňaukali“ vy. :) Budem sa tešiť na každú fotku, komentár a správu o tom, ako sa vám nové kolekcie gél lakov páčia. A do toho nového roka vám všetkým prajem, nech sa vám podarí všetko, po čom túžite. A tiež nech vaše pazúriky zostanú stále krásne upravené!

Zdroje: pinterest.com, instagram.com, society19.com, minimal.minimaldesign.site, galeryhome.com, vipformen.com, orangenails.top, glamoutfitstrend.com, nailideastrends.com, fashionnita.com, weareladies.net, homelovein.com,  fashionsum.com, trends.diyandcraftweb.site, naildesignsjournal.com, forcreativejuice.com

Prihlásenie do newsletteru

Zaujímajú vás novinky zo sveta nechtového dizajnu? Nechajte mi tu svoj e-mail a novinky vám pravidelne zašlem rovno do vašej schránky!