Pink Friday 2022: Finančný dar pre neziskovú organizáciu Loono

Tento rok sme už štvrtýkrát usporiadali našu tradičnú zľavovú akciu Pink Friday s charitatívnym presahom v ktorom sme aj vďaka vám mohli podporiť neziskovú organizáciu Loono! A koľko sa nám tento rok podarilo vyzbierať?

Náš tradičný Pink Friday prebiehal od 5. do 12 júna 2022, v ktorom sme mohli, rovnako ako minulý rok, pomôcť neziskovej organizácii Loono, ktorá sa špecializuje predovšetkým na prevenciu proti rakovine prsníka. Taktiež pomáha aj vzdelávať širokú verejnosť v oblasti prevencie onkologických a kardiovaskulárnych ochorení.

Akcia prebiehala podľa rovnakých pravidiel ako aj v prípade minulých rokov. V rámci zľavového týždňa ste mohli nakúpiť naše produkty na e- shope so zľavou 15 %. Z tržieb za toto obdobie sme potom odložili
presne 3 %, ktoré sme sa rozhodli venovať Loonu. Ďalej na našom instagrame prebiehal livestream so zastupiteľkou Loono na tému Ženské zdravie.

fb_sk

Odovzdanie šeku

Po ukončení Pink Friday sme sa vydali do našej ostravskej predajne odovzdať šek na 10 644 EUR zástupkyni nadácie Loono Markétě Šebové, aby za celú nadáciu šek prevzala.

Post navigation

Napísať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.