PINK FRIDAY: Ružový týždeň plný zliav pre neziskovú organizáciu Loono!

Odštartovali sme už 4. ročník zľavovej akcie s charitatívnym presahom PINK FRIDAY. Komu pomáhame a ako môžete svojim nákupom pomôcť aj vy? To a všetko ostatné sa dozviete v dnešnom článku.

O Pink Friday

Akcia Pink Friday je zľavová akcia s charitatívnym presahom, v ktorej finančne podporujeme nami vybranú nadáciu. Rovnako ako minulý rok sme sa rozhodli podporiť neziskovú organizáciu Loono, ktorá šíri osvetu o prevencii a boji proti rakovine prsníka.


V dňoch od 5.6. do 12.6. 2022 poskytujeme všetkým naším zákazníkom zľavu 15 % na celý nákup (na našom e-shope) a z týchto tržieb po skončení akcie venujeme 3 % práve neziskovej organizácii Loono. Každý nákup počas akcie tak pomáha! Minulý rok si od nás nadácia odniesla krásnych 201 822 Kč. Pomôžte nám tento rok túto čiastku prekonať!Kto je Loono?

Cieľom pôsobenia neziskovej organizácie je včasná prevencia nielen proti rakovine prsníka. Organizáciu Loono, ktorá pôsobí v Česku už 8 rokov, založila  MUDr. Kateřina Vacková so spoluzakladateľkou Mgr. Zuzanou Čenkovou. MUDr. Vacková sa navyše stala tohtoročnou držiteľkou prestížneho ocenenia EY Spoločensky prospešný podnikateľ roka 2021.


Loono tvorí viac než 100-členný tým nielen mladých lekárov, ale taktiež aj študentov lekárskych fakúlt a ďalší profesionáli. Vytvárajú workshopy a webináre v školách, firmách a na festivaloch. Vzdelávajú verejnosť v oblasti reprodukčného a duševného zdravia, prevencie onkologických a kardiovaskulárnych ochorení.


Tipy na nákupy

V rámci 15% zľavovej akcie sa rozhodne vyplatí aj väčší nákup. Pripravila som si pre vás najrôznejšie tipy na produkty, o ktoré môžete rozšíriť vašu zbierku nechtovej kozmetiky:Či si z vyššie uvedeného zoznamu niečo vyberiete alebo nie, pamätajte na to, že každý nákup sa počíta a každý z vás môže pomôcť dobrej veci.
ko_ka_nani

Post navigation

Napísať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.