Odtiene NeoNail Milady - Takéto nechty nosí prvá dáma USA a vojvodkyňa z Cambridge!

Recenzie, Inšpirácie - Odtiene NeoNail Milady - Takéto nechty nosí prvá dáma USA a vojvodkyňa z Cambridge!

19.08.2017

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, ako upravené nechty by mala nosiť skutočná dáma? Odpoveď vás možno neprekvapí - naozajstné Dámy s veľkým "D" by mali nosiť ruky upravené, hydratované, čisté, nechty zastrihnuté a bez jedinej chybičky. Ale čo ak takou Dámou ste, ale napriek tomu idete rada s módnymi trendmi? Potom sú tu pre vás odtiene gél lakov Milady, ktoré váš vzhľad nenápadne podčiarknu. Aké odtiene to sú? To sa dozviete v článku!

Keď som všetky tie odtiene radu gél lakov od NeoNail s názvom Milady videla, hneď mi napadlo, že presne TOTO sú tie farby, ktoré sa budú hodiť ku každému elegantnému outfitu a dokážem si ich predstaviť na dáme akéhokoľvek veku alebo spoločenského postavenia.

Keď ste na vysokej pozícii, nemusí to predsa hneď znamenať, že opustíte svoj štýl a budete do konca života za sivú myš.

Prešla som niekoľko rebríčkov najvplyvnejších žien sveta a zistila, ktoré z nich sa neboja nabúrať trend prírodných nechtov a občas siahnu po nejakej tej farbičke. A zaujímalo ma, aké odtiene si volia.

Vplyvné ženy totiž dokonca môžu udávať aj trendy - ako napríklad britská vojvodkyňa Kate. Keď si na jeden z obradov vzala svetlunký béžový lak na nechty, mohli sa tisíce žien pretrhnúť, aby mali rovnaký! Bol skvelou voľbou k príležitosti aj outfitu, dokonale podčiarkol jej krásu, ale napriek tomu bol decentný.

Ďalšia trendsetterka je bývalá prvá dáma USA - Michelle Obama. Aj po nástupe svojho muža do funkcie zostala svojská, a preto ju američania milovali. Na svoj prejav zvolila sivé nechty, ktoré perfektne sadli k farbe jej pokožky a skvele sedeli aj k jej osobnosti. Bloggerky sa potom medzi sebou na internete hádali, aký lak pravdepodobne Michelle použila. :)

Vy nikoho napodobňovať nemusíte a môžete zvoliť svoj vlastný štýl. Vybrať si môžete z 31 odtieňov od svetlo béžových, cez pudrové, ružové, až po rôzne variácie hnedej a šedej. Pri každom z odtieňov radu Milady si môžete byť stopercentne istá, že vám žiadne faux pas v spoločnosti nehrozí. :)

Nechajte sa inšpirovať našou galériou, v ktorej zistíte, že aj s decentnými odtieňmi môžete vytvoriť zaujímavé kreácie. V tomto rade navyše nájdete aj dva trblietavé odtiene, zlatý Champagne Kiss a strieborný Shining Diamonds, ktoré z každej manikúry v okamihu vytvoria slávnostnú záležitosť vhodnú na večerné soaré.

Tak čo - aké odtiene by ste zvolili na audienciu u kráľovnej vy? :)


Zdroje:

http://www.myfashionlife.com

http://observer.com/

http://www.newyork.metromix.com

Prihlásenie do newsletteru

Zaujímajú vás novinky zo sveta nechtového dizajnu? Nechajte mi tu svoj e-mail a novinky vám pravidelne zašlem rovno do vašej schránky!