Ako predĺžiť nechty?

Dlhé nechty nemusia byť nesplnený sen! Pomocou rôznych materiálov nechtovej kozmetiky NaniNails ich môžete docieliť hneď niekoľkými spôsobmi. Tak sa poďme na ne spoločne pozrieť!


typynehtu_sk


Tipy

Nechtové tipy sú umelé nechty, s ktorými hravo získate čo najrýchlejšie skvele vyzerajúcu manikúru. Aplikácia je skutočne jednoduchá. Tip lepidlom na nechty jednoducho pripevníte na váš prírodný necht a skrátite pomocou gilotíny na dĺžku, ktorá vám najviac vyhovuje. Doporučujeme si nechať v rezerve 1 mm, ktorý následne pomocou pilníka upravíte do požadovaného tvaru v zvolenej dĺžke.

Vyberať môžete medzi niekoľkými druhmi tipov. Tipy odporúčame primárne pri práci so stavebným UV gélom. Gél lak by totiž nesprávne prekryl prechod medzi prírodným nechtom a tipom a nemusel by ho ‘‘udržať‘‘.


French Tipy

Ďalej môžete použiť tzv. French tipy, s ktorými bude vytvorenie francúzskej manikúry hračka. Ak sa desíte umelo vyzerajúcich nechtov, tak budú pre vás najlepšou voľbou mliečne tipy. Sú pružné, odolné a po modeláži ich pri pohľade zo spodu nerozoznáte od vašich vlastných nechtov!

sni_mek_obrazovky_2023_02_21_v_7.21.11


Šablóny na nechty

Pomocou šablón a modelovacieho gélu alebo akrylu (aj akrygélu) môžete necht vytvarovať podľa svojich predstáv. Následne necháte vytvrdiť necht aj so šablónou v UV/LED lampe a po vybratí ho opatrne odstránite. Potom už stačí pilníkom doladiť tvar nechta a zbaviť sa nerovností a nedokonalostí.

Vďaka šablónkám môžete taktiež predĺžiť o pár milimetrov nechty pomocou gél laku. K predĺženiu odporúčame použiť hustú bázu ako je napríklad Hard Base Complete Care 7v1, ktorá je pre takéto predĺženie ideálna.


sni_mek_obrazovky_2023_02_21_v_7.22.02


Dual Forms

Sú vhodné predovšetkým na aplikáciu PolygéluPolyakrylu. Vďaka Dual Forms dosiahnete krásne vymodelovaný C-oblúk ihneď po vytvrdení v UV/LED lampe.

Na ľahké nanášanie a rozotieranie doporučujeme taktiež aj náš štetec s kovovou špachtľou. Dual forms môžete používať opakovane – do formy naneste rovnomerné množstvo Polygélu či Polyakrylu, rozotrite pomocou Polyliquidu či Polyakryl liquidu, priložte na necht, odstráňte prebytočný materiál a nechajte vytvrdiť v UV/LED lampe. Následne formu opatrne odstráňte z nechta a výsledný necht zapilníkujte do požadovaného tvaru.


sni_mek_obrazovky_2023_02_21_v_7.23.32


Tak co na prodloužení nehtů říkáte? Připravila jsem pro vás jako shrnutí malý “tahák”, pokud byste s použitím jednotlivých produktů stále tápaly:

  • Umělé nalepovací tipy -> UV gel, Akrygel, Akryl
  • Papírové šablony -> Gel lak, UV gel, Akrygel, Akryl, Polygel, Polyakryl
  • Dual Forms -> Polygel, Polyakryl

Post navigation

Napísať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.