Ako predĺžiť nechty?

Ako predĺžiť nechty?

14.02.2023

Dlhé nechty nemusia byť nesplnený sen! Pomocou rôznych materiálov nechtovej kozmetiky NaniNails ich môžete docieliť hneď niekoľkými spôsobmi. Tak sa poďme na ne spoločne pozrieť!

typynehtu_sk

Tipy

Nechtové tipy sú umelé nechty, s ktorými hravo získate čo najrýchlejšie skvele vyzerajúcu manikúru. Aplikácia je skutočne jednoduchá. Tip lepidlom na nechty jednoducho pripevníte na váš prírodný necht a skrátite pomocou gilotíny na dĺžku, ktorá vám najviac vyhovuje. Doporučujeme si nechať v rezerve 1 mm, ktorý následne pomocou pilníka upravíte do požadovaného tvaru v zvolenej dĺžke.

Vyberať môžete medzi niekoľkými druhmi tipov. Tipy odporúčame primárne pri práci so stavebným UV gélom. Gél lak by totiž nesprávne prekryl prechod medzi prírodným nechtom a tipom a nemusel by ho ‘‘udržať‘‘.


French Tipy

Ďalej môžete použiť tzv. French tipy, s ktorými bude vytvorenie francúzskej manikúry hračka. Ak sa desíte umelo vyzerajúcich nechtov, tak budú pre vás najlepšou voľbou mliečne tipy. Sú pružné, odolné a po modeláži ich pri pohľade zo spodu nerozoznáte od vašich vlastných nechtov!


sni_mek_obrazovky_2023_02_21_v_7.21.11


Šablóny na nechty

Pomocou šablón a modelovacieho gélu alebo akrylu (aj akrygélu) môžete necht vytvarovať podľa svojich predstáv. Následne necháte vytvrdiť necht aj so šablónou v UV/LED lampe a po vybratí ho opatrne odstránite. Potom už stačí pilníkom doladiť tvar nechta a zbaviť sa nerovností a nedokonalostí.

Vďaka šablónkám môžete taktiež predĺžiť o pár milimetrov nechty pomocou gél laku. K predĺženiu odporúčame použiť hustú bázu ako je napríklad Hard Base Complete Care 7v1, ktorá je pre takéto predĺženie ideálna.


sni_mek_obrazovky_2023_02_21_v_7.22.02


Dual Forms

Sú vhodné predovšetkým na aplikáciu PolygéluPolyakrylu. Vďaka Dual Forms dosiahnete krásne vymodelovaný C-oblúk ihneď po vytvrdení v UV/LED lampe.

Na ľahké nanášanie a rozotieranie doporučujeme taktiež aj náš štetec s kovovou špachtľou. Dual forms môžete používať opakovane – do formy naneste rovnomerné množstvo Polygélu či Polyakrylu, rozotrite pomocou Polyliquidu či Polyakryl liquidu, priložte na necht, odstráňte prebytočný materiál a nechajte vytvrdiť v UV/LED lampe. Následne formu opatrne odstráňte z nechta a výsledný necht zapilníkujte do požadovaného tvaru.


sni_mek_obrazovky_2023_02_21_v_7.23.32


Tak co na prodloužení nehtů říkáte? Připravila jsem pro vás jako shrnutí malý “tahák”, pokud byste s použitím jednotlivých produktů stále tápaly:

  • Umělé nalepovací tipy -> UV gel, Akrygel, Akryl
  • Papírové šablony -> Gel lak, UV gel, Akrygel, Akryl, Polygel, Polyakryl
  • Dual Forms -> Polygel, Polyakryl

Prihlásenie do newsletteru

Zaujímajú vás novinky zo sveta nechtového dizajnu? Nechajte mi tu svoj e-mail a novinky vám pravidelne zašlem rovno do vašej schránky!