Predajňa NaniNails: Prvýkrát na Slovensku!


Otvorili sme pre vás historicky prvú kamennú predajňu na Slovensku, a to v Bratislave! Ako otvorenie vyzeralo a kde predajňu nájdete? To všetko sa dozviete v dnešnom článku.

 

Vypočuli sme vaše prianie a rozhodli sme sa pre vás otvoriť kamennú predajňu, ktorú nenájdete nikde inde než v hlavnom meste – Bratislave! Ak nepatríte medzi zástancov internetového nákupu,bude pre vás kamenná predajňa ideálna. Predajňu sme umiestnili do OC CENTRAL BRATISLAVA, kde nás nájdete na prízemí (alebo na 0. poschodí). Priamo na predajni sa o vás postarajú naše milé asistentky predaja, ktoré vám v prípade záujmu ochotne pomôžu s výberom.

 


prodavac_ka_bratislava

 

V kamennej predajni môžete nájsť celý náš sortiment, od gél lakov, príslušenstva na modeláž nechtov až po nechtovú kozmetiku. Vďaka všadeprítomným vzorkovníkom si môžete pozrieť všetky farbičky osobne a vybrať si tú najkrajšiu! Našu predajňu môžete využiť aj ako odberné miesto na svoje internetové objednávky z e-shopu, pri objednávaní stačí zvoliť osobný odber.

 


bratislava_prodejna

 

Na predajni sa môžete taktiež prihlásiť do nášho vernostného programu. Vyplnením príslušného formulára dostanete vernostnú kartičku, na ktorú pri každom nákupe zbierate body, ktoré môžete po nejakej dobe vymeniť za zľavu na váš nákup. Prvé tri otvorené dni sme si pre vás pripravili zľavu 20% na celý nákup.  Zavítali k nám aj naše milé influencerky Lucia Hrušková alias Lucy Pug a Olha Dittrich alias Ola Galéria, ktoré svoju návštevu zdokumentovali na svojej sociálnej sieti.

Zastavte sa u nás aj vy a rozšírte svoju zbierku nechtovej kozmetiky!

 


ola_bratislava

lucy_bratislava

Post navigation

Napísať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.