Veselosť, hravosť a veľa farieb – to sú úchvatné nechty so zvieratkami!

Inšpirácie - Veselosť, hravosť a veľa farieb – to sú úchvatné nechty so zvieratkami!

02.10.2018

Poďme spolu na chvíľu zahodiť vážnosť a rozveseľme si chladné jesenné dni originálnou manikúrou! Zvieratiek nie je nikdy dosť a či už sa rozhodnete pre nejakú divokú šelmu, alebo milučkých domácich miláčikov, isté je, že vám vaše nechty zaručene spravia náladu. Tak ideme na to!

Zvieratká z jesenného lesa

V tomto období sa niektoré zvieratá už pomaly chystajú na zimný spánok a pripravujú si svoje brlohy a nory. Niet divu, leto odišlo tak náhle, že som to ešte nestihla ani trochu vstrebať a ide na mňa nejaká začínajúca jesenná únava. Na vás tiež? Niet divu! Ale našla som pre vás prekrásne inšpirácie na manikúry, kde dominujú ospalé líšky, roztomilé sovy, elegantné jelene aj vyjúci vlci. K mnohým z nich si môžete domaľovať farebné lístie a podtrhnúť tak jesennú atmosféru. Kto sa na ručné maľovanie až tak necíti, pomôže si napríklad obľúbenými vodolepkami.
tzdxy4q


Vedeli ste, že…

… hladný vlk môže naraz zjesť až 9 kg mäsa, čo je podobné, ako keby človek zjedol 100 hamburgerov?

wolf_2878633_960_720

U babičky na dvore

Mala som to šťastie, že jedna z mojich babičiek bývala na dedine, kde chovala rôzne zvieratá, tak som ich nepoznala len z detských knižiek, ale aj naozaj. No a tiež som zažila nejakú tú zabíjačku. A viete, čo je práve dnes - 2. októbra za deň? Dnes sa oslavuje Deň hospodárskych zvierat, kedy si pripomíname, že aj so zvieratami, ktoré chováme pre mäso alebo mlieko, by sa malo vždy zaobchádzať dôstojne a mali by sme sa zaujímať, v akých podmienkach žijú. Prasiatka alebo kravičky sa aspoň na vašich nechtoch budú mať určite skvele! :) Využite predovšetkým pastelové odtiene, ale nebojte sa aj tých sýtejších alebo smelo vyskúšajte aj dozdobenie glitrovým prachom.


Vedeli ste, že …

… na Bahamách v karibskej oblasti existuje ostrov, ktorý je obývaný malými prasačími plavcami? Tí si tu užívajú slnko a priezračnú vodu.
sailing_blog_cruising_bahamas_caribbean_exumas_big_major_spot_staniel_cay_pig_beach_swim_with_the_pigs_lahowind_eimg_4196tandem_swimming_pigs

Maznáčikovia a plyšáci

Keď je vonku smutno a sychravo, ktorá z vás rada zostáva dlho v pelechu, pokiaľ nikam nemusí? No, či máte hebkú deku a vašu jesennú melanchóliu s vami odovzdane zdieľajú aj vaši domáci miláčikovia, hneď je to o niečo znesiteľnejšie. :) Či už vás hreje kožúšok psa, mačky alebo vás rozveseľujú farebné rybičky v akváriu, robí to vždy radosť. No a kto zvieratko mať nemôže, schúli sa k svojmu obľúbenému plyšáku. Čo na tom, že už sme dospelé, toto potrebuje občas každá bez rozdielu veku. :)
teddy_bear_resting_on_sleeping_west_highland_terrier_puppy_studio_shot_roger_wright


Vedeli ste, že…

… hladenie mačky odbúrava stres a ich majitelia sú všeobecne kľudnejší, vyrovnanejší a menej stresovaní?
6929786_cat_sleep_blanket


Ako sa vám páčila dnešná zvieratková inšpirácia? Posielajte mi svoje vychytané manikúry na náš Facebook a viete čo? Pokojne pripojte aj fotku svojho domáceho maznáčika alebo obľúbeného plyšáka! Som zvedavá a budem sa na vaše komentáre veľmi tešiť. Zatiaľ vám prajem veľa inšpirácie. :)

Zdroj: pinterest, zoomagazin.cz, svatky.centrum.cz, wikipedia.org

Prihlásenie do newsletteru

Zaujímajú vás novinky zo sveta nechtového dizajnu? Nechajte mi tu svoj e-mail a novinky vám pravidelne zašlem rovno do vašej schránky!