Málo gél lakov, ale veľa muziky! Získa si jednofarebný nail art aj vás?

Inšpirácie - Málo gél lakov, ale veľa muziky! Získa si jednofarebný nail art aj vás?

06.02.2018

Zabudla ste si objednať novú nálož gél lakov, nemáte práve veľa nápadov, alebo vás tlačí čas? Zistila som, že suprová manikúra sa dá vymyslieť, aj keď máte poruke len minimum toho, čo potrebujete. Poďte sa so mnou pozrieť, ako dobre môžu vyzerať aj jednofarebné nechty!

Dúfam, že máte pohodlie a poruke svoje obľúbené latté, kapučíno alebo espresso, pretože začíname jemnými prírodnými odtieňmi - od svetlobéžovej až do čokoládovohnedej. Ja tu tejto manikúre hovorím „kávičkové nechty“, odtiene mi totiž pripomínajú našľahanú penu v káve alebo horúcu čokoládu, ktorá je v týchto chladných dňoch skvelou partnerkou ... k tej klasickej tabuľkovej, hehe. :) Ak máte poruke aj trblietky alebo kamienky, určite ich pridajte na ozdobu. No a ak sa vám tieto „kávičkové“ odtiene páčia, potom iste viete, že kolekcia Coffee Freak je pre vás ako stvorená. :)Ku káve patrí aj nejaký ten dezert, čo poviete? Môžeme tak plynulo prejsť k nežnej ružovej farbe, úplne v tom vidím cukrovú vatu alebo penu z indiánka. Takto farebné nechty vyzerajú báječne proste len tak, ako sú, však s ružovou dobre zladíte aj strieborné ozdoby. Okrem toho, pastelová ružová až staroružová je veľmi obľúbenou farbou, pretože symbolizuje nehu, lásku a ženskosť. Ach, tá romantika! Len si spomeňte na svoj prvý bozk alebo letnú lásku. Jemná ružová nám pripomína kvety, svetlé zore, keď v lete skoro ráno vychádza slnko alebo osviežujúcu jahodovú zmrzlinu. Toto všetko je vám veľmi blízke? Tak to sa vám bude páčiť kolekcia Spring Summer - jej názov hovorí za všetko, čo poviete?Od nežnej ružovej sa dostávame k tej sýtej a výraznej čiže „barbie ružovej". Do módy prišla niekedy v päťdesiatych rokoch, keď ju vo svojej kolekcii "Šokujúca ružová" preslávila módna návrhárka Elsa Schiaparelli. Jej charakteristickou farbou bola sýtoružová, ktorú používala od rúžu až po baliaci papier. Dobré, nie? Je tiež pravda, že ružová je farbou srdca a takáto sýta môže vyjadrovať aj akčnosť a nespútanosť. Teda, ja si myslím, že na tom niečo bude, hneď sa mi vybavili letné ovocné kokteily, svetielka na tanečnom parkete a na stolíku misa sladkostí. :) Ako hora cukríkov vyzerajú tiež pestré ružové gél laky z kolekcie Candy Girl, pozerajte!
ftt3gvK červenej je od ružovej už len krok, tak tu je! Červená v sebe skrýva energiu, vitalitu a silu života. Ženy, ktoré majú rady červenú, ochotne šíria po okolí svoju srdečnosť, úprimnosť a túžbu po spravodlivosti. No a čo si budeme vykladať, červená je hlavne poriadne sexi! Na nechtoch vyzerá skvele lesklá aj matná, parádne ju doplnia aj trblietky v červenom odtieni. Zabodujete s ňou na večierku aj na spoločenskej udalosti, táto farba je večná! Odtieňov červenej existuje celý rad, možno v kolekcii Lady in Red nájdete práve ten svoj!Uf, uf, trošku si od tej divočiny oddýchneme a presunieme sa ku svetlomodrej. Takáto farba v nás hneď vyvolá naozajstný pokoj, určite sa vám vybavila krásna modrá obloha, hladina mora alebo možno čistá lesná studnička. Svetlomodrá skutočne pripomína nekonečnosť neba, prináša inšpiráciu a dáva nám pocit slobody. Zasnite sa a vytvorte si na nechtoch svetlomodré nebo či studničku, s kolekciou Forest Dream sa môžete duchom preniesť na nádherné a pokojné miesto. :)A čo tmavomodrá? No za mňa jednoznačne vedie kráľovská modrá alebo tá námornícka! Na nechtoch vyzerá úplne úžasne, zvlášť tá matná, úplný zamat, čo myslíte? No a s kamienkom alebo samolepiacou páskou to je ešte len niečo, pripomína mi to drahé látky, z ktorých majstri šili šaty pre tie najbohatšie šľachtičné. Ak ste rovnakého názoru, ale neviete, ako zamatovo matné dosiahnuť, vrelo odporúčam našu novinku Top Velour, budete prekvapené, aké je to jednoduché!A sme pri tajomnej a elegantnej čiernej. Možno sa mnohé z vás boja mať len čierne nechty, aby to nevyzeralo až príliš temno, ale ja si myslím, že to vôbec nie je potrebné. Čierna má tú výhodu, že jej "pristane" snáď všetko. Strieborné aj zlaté samolepiace pásky, trblietky aj žiarivé kamienky. Aj čierna bude skvelá v matnom prevedení, prípadne to môžete kombinovať, každopádne Top Velour sa vám bude určite hodiť!Ste pravý opak a radšej by ste bielu? Žiadny problém! Pretože biela je rovnako ako čierna neutrálnou farbou, tiež máte so zdobením úplne voľné ruky. S bielou sa tiež spája populárny "clear" alebo "transparent" nail art, o ktorom som vám pred časom písala, takže veľa inšpirácie nájdete aj tu. K bielej sa však skvele hodia ďalšie z našich noviniek, a to Pearl Effect, s ktorým dosiahnete pravú perleťovú nádheru!


Teda, sama som prekvapená, koľko nádhery sa dá vytvoriť len s minimom potrieb! Čo na inšpiráciu hovoríte, páči sa vám jednoduchý nail art, alebo dávate prednosť zložitejšiemu zdobeniu a vo vašom kufríku nikdy nič nechýba? :) Pochváľte sa mi svojimi manikúrami na našom Facebooku a zverte sa, aká farba je práve tá vaša! Zatiaľ prajem veľa vydareného nail artu a veľa inšpirácie!

Zdroj: pinterest

Prihlásenie do newsletteru

Zaujímajú vás novinky zo sveta nechtového dizajnu? Nechajte mi tu svoj e-mail a novinky vám pravidelne zašlem rovno do vašej schránky!