25 tipov na nechty s vianočnou náladou!

Inšpirácie - 25 tipov na nechty s vianočnou náladou!

08.12.2015

Na adventnom venci sme už zapálili druhú sviečku, a tak už aj tým najpomalším jedincom pomaly dochádza, že Vianoce a Štedrý deň už klopú naozaj na dvere. Ak Vianoce milujete rovnako ako ja, určite už premýšľate, aké nechty si do tejto adventnej atmosféry pripraviť! Rovnako ako vlani som presurfovala internet a prinášam vám 25 nových a úžasných tipov na vianočné nechty!

A myslím, že si z našej inšpirácie dnes vyberie úplne každý! Či už ste milovníčka hviezdičiek, snehových vločiek, mimoňov alebo máte rada proste jednoduchosť, pre každého sa tam niečo nájde :). Ak vám doma chýbajú nejaké tie vianočné pečiatky alebo samolepky, pozrite sa na náš e-shop. Zimným motívom máme totiž venovanú celú kategóriu!

Ak sa vám podarí vytvoriť krásne vianočné nechty, vôbec sa neváhajte a pošlite nám ich na náš FB Sme radi, keď sa vám niečo podarí a máme radosť z vášho úspechu :). 


Zdroje: bmodish.comchristmas.365greetings.comhative.commeetthebestyou.compinterest.com

Prihlásenie do newsletteru

Zaujímajú vás novinky zo sveta nechtového dizajnu? Nechajte mi tu svoj e-mail a novinky vám pravidelne zašlem rovno do vašej schránky!