20 nevídaných nápadov na zdobenie s airbrushom

Inšpirácie - 20 nevídaných nápadov na zdobenie s airbrushom

17.02.2015

Síce sme si už niečo povedali o technike airbrush aj o šablonkách, ktoré sa pri nej používajú. Čo ale v minulom článku viditeľne chýbalo? No? Predsa množstvo krásnych fotiek! Tie som si nechala až do tohto článku. Našla som ich totiž obrovskú hromadu a bolo veľmi ťažké ich vytriediť a nechať len tie najkrajšie :) Možno vám pomôžu pri prvých krôčikoch a dodajú vám toľko potrebné nápady. Tak sa pozerajte a inšpirujte!

Na prvý pohľad si najskôr všimnete, že v celej galérii prevládajú hlavne kvetinové a prírodné vzory. Ako by aj nie - s touto technikou vyzerajú najlepšie! A určite sa nám budú ešte hodiť, keď za nami začnú chodiť kamarátky alebo zákazníčky, že chcú začať privolávať jar :). Ja som sa snažila nájsť aj nekvetinové zdobenie, aby som vám ukázala, že prednosti airbrush metódy sú aj inde. V galérii tak nájdete aj trochu uletenejšie geometrické tvary a aspoň si rozšírite obzory :).Zdroj: NailArtGallery Pinterest

Prihlásenie do newsletteru

Zaujímajú vás novinky zo sveta nechtového dizajnu? Nechajte mi tu svoj e-mail a novinky vám pravidelne zašlem rovno do vašej schránky!